ilisuluk Köyü Forum
ilisuluk foruma hoşgeldiniz...Kayıtlı kullanıcı adınızla giriş yapın,kayıtlı değilseniz üye olmak için tıklayın.Bazı linkler üye olmadan görünmez ve foruma üye olmadan mesaj yazamassınız...Radyo sayfamızı ziyaret ederek hem müzik dinleyip hem sohbet edebilirsiniz.Bize ulaşmak için eposta adresmiz: ilisulukhaber@gmail.com

İLK YARDIM

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

İLK YARDIM

Mesaj tarafından dryilmaz Bir Ptsi Eyl. 07, 2009 7:05 pm

Değerli ziyaretçimiz! bu başlık altında inşallah ilk yardım konularından en çok karşılaşabileceğimiz kazalara karşı alınması gereken tedbirler konusunda zaman buldukça yazmaya çalışacağım.
Günlük hayatta,afetlerde ve savaşta yaralanma ve ani hastalıklarda veya hastanındoktora,sağlık kuruluşuna sağ olarak götürülebilmesi,gerekli ilk yardımın anında yapılmış olmasına bağlıdır.
İnsan hayatı boyunca,ilk yardımı gerektiren durumlarla her zaman karşılaşabilir.Zamanında yapılacak basit ve etkili ilk yardım,yaralı ve hastanın hayatını kurtarabilir.
İnsan hayatı söz konusu olunca konunun ehemmiyeti biraz daha anlaşılabilir.İlk yardım gereken biri, bir annedir babadır, kardeştir kısacası bizden yani içimizden biridir.Diğer yazılarımızda buluşmak temennisiyle hoşça kalın

dryilmaz

Tecrübe Puanı : 7

Geri: İLK YARDIM

Mesaj tarafından yorumcu44 Bir Salı Eyl. 08, 2009 10:28 pm

Eyi hade baam,Dr.yılmaz aramıza döndü desene Very Happy hayırlı olsun diğer yazılarında görüşmek üzere...

yorumcu44
Admin

Tecrübe Puanı : 706

http://www.malatyasonhavadis.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön