ilisuluk Köyü Forum
ilisuluk foruma hoşgeldiniz...Kayıtlı kullanıcı adınızla giriş yapın,kayıtlı değilseniz üye olmak için tıklayın.Bazı linkler üye olmadan görünmez ve foruma üye olmadan mesaj yazamassınız...Radyo sayfamızı ziyaret ederek hem müzik dinleyip hem sohbet edebilirsiniz.Bize ulaşmak için eposta adresmiz: ilisulukhaber@gmail.com

[b]İlisulukfm Aylık istatistikleri (Özet)[/b]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

[b]İlisulukfm Aylık istatistikleri (Özet)[/b]

Mesaj tarafından yorumcu44 Bir Paz Kas. 15, 2009 11:11 pm

Sevgili dostalarımız,Radyomuz sizlerinde sayesinde hızla büyümektedir ve dinleyici sayımız her geçen gün artmaktadır radyonuzla sizler övünebilirsiniz bende radyomuza katkısı olan gerek dinleyici bazında gerek dj lik yaparak bizzat katkısı olan herkese teşekkür ederim.Bu radyoyu kurma amacımı defalarca deklara ettim gerek yazılı gerekse yayında anonsla bunun duyurusunu yaptık bir kez daha söylemek istiyorum buradan müsadenizle;İstedikki gelişen teknoloji ve iletişim çağında ilisuluk ve ilisuluklu olarak bizde sanal alemdeki yerimizi alalım,ilisuluğun tanıtımına katkı sağlayalım ve ülkemizin her biri ayrı şehirlerinde yaşayan ilisuluklu ve ilisuluğa bir şekilde bağı olan herkesi bir platform etrafında toplayalım.[/b]
Allahıma şükürler olsun bu dediğimizi sizler sayeseninde büyük ölçüde başardık,ilisuluğun sesi olan Radyonuz 44süpefm 13 ayrı ülkeden dinleniyor ve her geçen gün ayrı ülkelerden katılım oluyor.Bu işin sevindirici yani birde olamması gerkenler oluyor üzücü durumlar diyorum ben buna birlik ve berbaberliğimizden rahatsız olan ve bu işi ranta dönüştürebilirmiyiz diye ağzının suyu akan bir kesim var,onlar işi ticarete döküp sizlerin keseninden para kazanma hevesindeler.Birçok defa radyo açtılar denediler başaramadılar.radyomuzu dağıtmak için çeşitli ayak oyunları sergilediler ve hatta işi dj lerimiz kafalarını bulandırıp transfer etemeye dahi yeltendiler aklın yolunun bir olduğunu gören kardeşlerim çabucak ayıktılar ve olamsı gereken yerde olarak güzel bir cevap verdiler.Sizlerden ricamız radyomuzu dostalarınıza tavsiye etmeniz,foruma üye kazandırmanız sizlerde bu şekilde radyonuzun büyümesine katkı salayacaksınız.Şunu unutmayın burası Kemal TURGUT'un kişisel sitesi değil siz değerli köylülerimin ortak kullanım alanıdır,burası hepimizin sahip çıkacaksak ayakta tutacaksak hep beraber yapacağız bunu, birlikte başaracağız.Nasıl katı sağlayacaksınız,üye olacaksınız foruma ve radyoya, dinleyici olacaksınız dinleyici bulacaksını,z elinizden geliyorsa gerek foruma katkı anlamında bilgi belge paylaşımı onu yapacaksınız,vaktiniz oluyorsa dj lik yaparak katkı sunacaksınız,söyledik ya burası sizin kanalınız kanalınıza sahip çıkmak herşeyden önce sizlere düşüyor...
Anlatacak o kadar çok şey varki sizlerin daha fazla zamanını almamak adına kısa kesiyorum.Aşağıya son üç aydır üyesi olduğum bir sistemden aldığım site özeti ve ististiklerini ekliyorum,performansımızı ve genel durumumuzla ilgili aşağıdaki grafikleri dikkatlice inceleyin.
İlisuluğun sesi Malatyanın medarı iftiharı 44-Süper*FM sizlerindir,Radyonuza sahip çıkınız...
Hoşca ve dostca kalınız,Allaah emanet olunuz iyi forumlar..

ÖZET

GENEL

HAFTALI

HAFTALIK AYLIK

AYLIK

RADYOMUZA DİNLEYİCİ GÖNDEREN ÜLKELER

yorumcu44
Admin

Tecrübe Puanı : 706

http://www.malatyasonhavadis.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön