ilisuluk Köyü Forum
ilisuluk foruma hoşgeldiniz...Kayıtlı kullanıcı adınızla giriş yapın,kayıtlı değilseniz üye olmak için tıklayın.Bazı linkler üye olmadan görünmez ve foruma üye olmadan mesaj yazamassınız...Radyo sayfamızı ziyaret ederek hem müzik dinleyip hem sohbet edebilirsiniz.Bize ulaşmak için eposta adresmiz: ilisulukhaber@gmail.com

Talat YILMAZIN Eşi vefat Etmiştir (Allah Rahmet eylesin)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Talat YILMAZIN Eşi vefat Etmiştir (Allah Rahmet eylesin)

Mesaj tarafından yorumcu44 Bir Paz Ara. 13, 2009 6:15 pm

Köyümüzün bilinen simalarindan Talat YILMAZ'ın eşi bir süredir tedavi gördüğü istanbulda vefat etmiştir,merhumeye allahtan rahmet yakınlarına başta Eşi ve çocukları olmak üzere Allahtan sabır dileriz.
Merhume için bu başlığa taziye mesajlarınızı bırakabilirisiniz.
yorumcu44
Admin

Tecrübe Puanı : 706

http://www.malatyasonhavadis.com

Geri: Talat YILMAZIN Eşi vefat Etmiştir (Allah Rahmet eylesin)

Mesaj tarafından dryilmaz Bir Paz Ara. 13, 2009 6:48 pm

degerli hemşehrimiz talat yilmaz'ın eşine Yüca Allah'dan rahmet değerli yakınlarına sabr_cemiller dilerim.

dryilmaz

Tecrübe Puanı : 7

DEGERLİ BÜYÜGÜMÜZ TALAT YILMAZIN EŞİ HAKKA YÜRÜMÜŞTÜR

Mesaj tarafından 34.yemü.44 Bir Ptsi Ara. 14, 2009 11:22 am

değerli büyüğümüz talat yılmazın eşine yüce Allah'ımdan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabır dilerim merhumenin mekanı cennet kabri nur olsun inşallah .yüce alla hın emri olan bu ölüm her faniyi gelecek bizlere düşen bu buluşmaya hazır olmak saygılarımla yunus akdaş

34.yemü.44

Tecrübe Puanı : 2

TALAT YILMAZIN EŞİ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Mesaj tarafından 34.yemü.44 Bir Ptsi Ara. 14, 2009 11:32 am

DEĞERLİ komşumuz talat yılmazın eşi eşefatma teyzeye allahtan rahmet yakınlarına ve sevenlarine sabır dilerim allah mekanını cennet eylesin
saygılarımla EBRU AKDAŞ

34.yemü.44

Tecrübe Puanı : 2

Mesaj tarafından bykılıç44 Bir Ptsi Ara. 21, 2009 4:14 pm

Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına başta Eşi ve çocukları olmak üzere Allahtan sabır dilerim.

bykılıç44

Tecrübe Puanı : 1

intahara teşebbüs

Mesaj tarafından derdo Bir Perş. Şub. 18, 2010 5:13 pm

derdo demiş ki:DEGERLİ ARKADAŞLAR 17/02/2010 carşamba gümü yaşanan üzücü olay nedeniyle sizlere yazmayı önemli buldum köyümüz sakinlerinden çoban osmanların hamidin gelini ve kızı fato ilac icerek intaharara kalkışmızlar olay gelin elif hasta olan fato ıle tartışmışlar ben sanamı bakacagım diyerek tartışmanın büyümesi sonucunda gelin elif ilac icer ve hastaneye götürürler evde kalan fato hastalıgın etkisiyle olsa gerek oda ilaç icerek intahara teşebüs ediyor acilen önce kuluncaga sonrada malatya araştırmaya sefk ediyorlar midesi yıkanan faton durumu citiyetini koruyor gelin elifin durumu iyi oldugunu eşi hulisi kalkandan haber aldıgımız siz degerli üyelerimize ve doslarımıza duyrulur.haber saat 19:30 itibariyle yazilmıştır. yüce allahtan acil şifalar diler aylesine sabrı celile dilerim .YAZAN:YUNUS AKDAŞ saygılarımla

En son derdo tarafından Perş. Şub. 18, 2010 5:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

derdo

Tecrübe Puanı : 3

İNTAHARA TEŞEBBÜS

Mesaj tarafından derdo Bir Perş. Şub. 18, 2010 5:29 pm

İNTAHARA TEŞEBBÜS degerli üyelerimiz 17/02/2010 günü yaşanan olayı sizlere yazmışıdım bu gün 18/02/2010 günü itibariyle malatya dan aldıgım habere göre halen yogun bakımda bulundugunu örendim bu vahim olaydan duydugum üzüntüyü sizlerle paylaşmayı istedim hulisi kalkanna dayanarak bu haberi yaziyorum gelin elifin durumu iyi fakat faton durumu halen citiyetini koruyor yüce allahtan acil şifa dilerin vücudunun bir cok yerini kestiginide örenmiş bulunuyorum kesiklerin dikilmesi ve midesinin yıkan masına ramen hale kendine gelemedigi görülmekdedir cikaza baglı olarak yaşam mücadelesi verdigini sizlere bildiririm yüce mevlam yar ve yardımcısı olsun .SAYGILARIMLA:YUNUS AKDAŞ(DERDO)

derdo

Tecrübe Puanı : 3

Mesaj tarafından Sponsored content

Sponsored content

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön